EDH337M035A9PAA
MFR.Part #
EDH337M035A9PAA
JLCPCB Part #
C2165718
Package
SMD,D10xL10.2mm
Description
-40℃~+105℃ 2000hrs@105℃ 330uF 35V 370mA@120Hz ±20% SMD,D10xL10.2mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS