EDH336M200A9SAA
MFR.Part #
EDH336M200A9SAA
JLCPCB Part #
C1952701
Package
SMD,D12.5xL16mm
Description
-25℃~+105℃ 120mA@120Hz 2000hrs@105℃ 200V 33uF ±20% SMD,D12.5xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS