EDH335M400A9RAA
MFR.Part #
EDH335M400A9RAA
JLCPCB Part #
C2166244
Package
SMD,D12.5xL13.5mm
Description
-25℃~+105℃ 2000hrs@105℃ 3.3uF 400V 40mA@120Hz ±20% SMD,D12.5xL13.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS