EDH228M025A9TAA
MFR.Part #
EDH228M025A9TAA
JLCPCB Part #
C2163917
Package
SMD,D16xL16.5mm
Description
-40℃~+105℃ 2000hrs@105℃ 2200uF 25V 900mA@120Hz ±20% SMD,D16xL16.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS