EDH227M050S9PAA
MFR.Part #
EDH227M050S9PAA
JLCPCB Part #
C3829679
Package
SMD,D10xL10.5mm
Description
-40℃~+105℃ 10.5mm 10mm 2000hrs@105℃ 220uF 330mA@120Hz 50V ±20% SMD,D10xL10.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS