EDH227M035S9PAA
MFR.Part #
EDH227M035S9PAA
JLCPCB Part #
C2165696
Package
SMD,D10xL10.2mm
Description
-40℃~+105℃ 2000hrs@105℃ 220uF 350mA@120Hz 35V ±20% SMD,D10xL10.2mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS