EDH226M250A9RAA
MFR.Part #
EDH226M250A9RAA
JLCPCB Part #
C2166131
Package
SMD
Description
-25℃~+105℃ 105mA@120Hz 12.5mm 2000hrs@105℃ 22uF 250V ±20% SMD Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS