EDH226M100A9MAA
MFR.Part #
EDH226M100A9MAA
JLCPCB Part #
C2165491
Package
SMD,D8xL10.2mm
Description
-40℃~+105℃ 100V 100mA@120Hz 2000hrs@105℃ 22uF ±20% SMD,D8xL10.2mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS