EDH107M063A9PAA
MFR.Part #
EDH107M063A9PAA
JLCPCB Part #
C2163182
Package
SMD,D10xL10.5mm
Description
-40℃~+105℃ 10.5mm 100uF 10mm 2000hrs@105℃ 340mA@120Hz 63V ±20% SMD,D10xL10.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS