EDH106M200A9RAA
MFR.Part #
EDH106M200A9RAA
JLCPCB Part #
C3829407
Package
SMD,D12.5xL14mm
Description
-25℃~+105℃ 10uF 12.5mm 14mm 2000hrs@105℃ 200V 80mA@120Hz ±20% SMD,D12.5xL14mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS