EDH106M025A9BAA
MFR.Part #
EDH106M025A9BAA
JLCPCB Part #
C2164774
Package
SMD,D4xL5.65mm
Description
-40℃~+105℃ 10uF 2000hrs@105℃ 25V 25mA@120Hz 4mm 5.65mm ±20% SMD,D4xL5.65mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS