EA2-4.5TNU
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
EA2-4.5TNU
JLCPCB Part #
C1560664
Package
DIP,9.2x14.2mm
Description
-40℃~+85℃ 1A 1ms 2 Form C: 2C (DPDT-CO) 220V@DC、250V@AC 2ms 4.5V Dual Coil Silver Alloy DIP,9.2x14.2mm Magnetic Latching Relays ROHS