CWR11MH105KC
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
CWR11MH105KC
JLCPCB Part #
C1953243
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 1uF 35V 6.5Ω ±10% 1411 Tantalum Capacitors