CWR11KH475KC
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
CWR11KH475KC
JLCPCB Part #
C1954759
Package
2312
Description
-55℃~+125℃ 2.5Ω 25V 4.7uF ±10% 2312 Tantalum Capacitors