CWR11KC106KCB
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
CWR11KC106KCB
JLCPCB Part #
C1968492
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 1.2Ω 10uF 25V ±10% 2917 Tantalum Capacitors