CWR11HH475JC
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
CWR11HH475JC
JLCPCB Part #
C1964016
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 15V 4.7uF 4Ω ±5% 1411 Tantalum Capacitors