CWR11HH106KC
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
CWR11HH106KC
JLCPCB Part #
C1952792
Package
2312
Description
-55℃~+125℃ 10uF 15V 2.5Ω ±10% 2312 Tantalum Capacitors