CWR11HC226KBA
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
CWR11HC226KBA
JLCPCB Part #
C4980998
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 1.1Ω 15V 22uF ±10% 2917 Tantalum Capacitors