CWR09JC226KR
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
CWR09JC226KR
JLCPCB Part #
C4950914
Package
2915
Description
-55℃~+125℃ 20V 22uF 900mΩ ±10% 2915 Tantalum Capacitors