CWR09FH476KR
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
CWR09FH476KR
JLCPCB Part #
C4980604
Package
SMD
Description
-55℃~+125℃ 10V 47uF 900mΩ ±10% SMD Tantalum Capacitors