CSR21F476KP
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
CSR21F476KP
JLCPCB Part #
C4950604
Package
Plugin,D8.9xL23.4mm
Description
-55℃~+125℃ 110mΩ 35V 47uF ±10% 插件,D8.9xL23.4mm Tantalum Capacitors