CK05BX392K
MFR.Part #
CK05BX392K
JLCPCB Part #
C1640903
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
100V 3.9nF 5.08mm ±10% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded