CK05BX181K
MFR.Part #
CK05BX181K
JLCPCB Part #
C1644719
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
180pF 200V 5.08mm ±10% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded