CK05BX102KTR
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
CK05BX102KTR
JLCPCB Part #
C2171265
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
1nF 200V 5.08mm ±10% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded