C981U103MYVDAAWL20
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
C981U103MYVDAAWL20
JLCPCB Part #
C3285714
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+125℃ 10nF 400V X1,Y2 ±20% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS