C971U472MUWDCAWL35
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
C971U472MUWDCAWL35
JLCPCB Part #
C3294756
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+125℃ 4.7nF 400V X1,Y1 ±20% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS