C967U682MYVDBA7317
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
C967U682MYVDBA7317
JLCPCB Part #
C1620542
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+125℃ 400V 6.8nF X1,Y2 ±20% 插件,P=7.5mm Safety Capacitors ROHS