C967U682MYVDAA7317
MFR.Part #
C967U682MYVDAA7317
JLCPCB Part #
C3287365
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+125℃ 400V 6.8nF X1,Y2 ±20% 插件,P=7.5mm Safety Capacitors ROHS