C967U392MYWDBAWL35
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
C967U392MYWDBAWL35
JLCPCB Part #
C3287322
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+125℃ 3.9nF 400V X1,Y2 ±20% 插件,P=7.5mm Safety Capacitors ROHS