C961U682MZVDBA7317
MFR.Part #
C961U682MZVDBA7317
JLCPCB Part #
C1635566
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+125℃ 440V 6.8nF X1,Y2 ±20% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS