C961U682MYVDBAWL40
MFR.Part #
C961U682MYVDBAWL40
JLCPCB Part #
C3285764
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+125℃ 400V 6.8nF X1,Y2 ±20% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS