C961U392MZWDCAWL35
MFR.Part #
C961U392MZWDCAWL35
JLCPCB Part #
C1631790
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+125℃ 3.9nF 440V X1,Y2 ±20% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS