C961U392MUWDBA7317
MFR.Part #
C961U392MUWDBA7317
JLCPCB Part #
C1636489
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+125℃ 3.9nF 400V X1,Y1 ±20% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS