C961U222MWWDAAWL35
MFR.Part #
C961U222MWWDAAWL35
JLCPCB Part #
C1636512
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+125℃ 2.2nF 760V X1,Y1 ±20% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS