C961U222MWWDAA7317
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
C961U222MWWDAA7317
JLCPCB Part #
C3287516
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+125℃ 2.2nF 760V X1,Y1 ±20% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS