C951U472MVVDAAWL20
MFR.Part #
C951U472MVVDAAWL20
JLCPCB Part #
C5590086
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+125℃ 4.7nF 400V X1,Y1 ±20% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS