C951U472MUVDCAWL40
MFR.Part #
C951U472MUVDCAWL40
JLCPCB Part #
C3287769
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+125℃ 4.7nF 400V X1,Y1 ±20% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS