C951U332MVWDBA7317
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
C951U332MVWDBA7317
JLCPCB Part #
C1621518
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+125℃ 3.3nF 400V X1,Y1 ±20% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS