C947U472MYVDAAWL20
MFR.Part #
C947U472MYVDAAWL20
JLCPCB Part #
C3285753
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+125℃ 4.7nF 400V X1,Y2 ±20% 插件,P=7.5mm Safety Capacitors ROHS