C941U472MZVDAA7317
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
C941U472MZVDAA7317
JLCPCB Part #
C1631831
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+125℃ 4.7nF 440V X1,Y2 ±20% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS