C941U332MVVDCAWL40
MFR.Part #
C941U332MVVDCAWL40
JLCPCB Part #
C3287594
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+125℃ 3.3nF 400V X1,Y1 ±20% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS