C941U332MUVDAA7317
MFR.Part #
C941U332MUVDAA7317
JLCPCB Part #
C3286108
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+125℃ 3.3nF 400V X1,Y1 ±20% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS