C937U101JYSDBAWL35
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
C937U101JYSDBAWL35
JLCPCB Part #
C3286355
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+125℃ 100pF 400V X1,Y2 ±5% 插件,P=7.5mm Safety Capacitors ROHS