C931U222MUWDCAWL40
MFR.Part #
C931U222MUWDCAWL40
JLCPCB Part #
C5590068
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+125℃ 2.2nF 400V X1,Y1 ±20% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS