C931U222MUWDCA7317
MFR.Part #
C931U222MUWDCA7317
JLCPCB Part #
C6142537
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+125℃ 2.2nF 400V X1,Y1 ±20% Plugin,P=10mm Safety Capacitors ROHS