C931U101JZSDCAWL40
MFR.Part #
C931U101JZSDCAWL40
JLCPCB Part #
C1634262
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+125℃ 100pF 440V X1,Y2 ±5% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS