C931U101JUSDAA7317
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
C931U101JUSDAA7317
JLCPCB Part #
C3287161
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+125℃ 100pF 400V X1,Y1 ±5% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS