C927U820JYSDCAWL35
MFR.Part #
C927U820JYSDCAWL35
JLCPCB Part #
C3285900
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+125℃ 400V 82pF X1,Y2 ±5% 插件,P=7.5mm Safety Capacitors ROHS