C927U332MZVDAA7317
MFR.Part #
C927U332MZVDAA7317
JLCPCB Part #
C1627829
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+125℃ 3.3nF 440V X1,Y2 ±20% 插件,P=7.5mm Safety Capacitors ROHS