C927U222MZWDAAWL20
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
C927U222MZWDAAWL20
JLCPCB Part #
C1628579
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+125℃ 2.2nF 440V X1,Y2 ±20% 插件,P=7.5mm Safety Capacitors ROHS